
Genius GX Gaming Scorpion M8100 játék egér, amellyel kedvenc játékaitokban brillírozhattok. Gyorsaságot, fürgeséget és mozgás folyamatosságát adja a kezedbe, hogy minden játékos kihívást legyőzhess. Az ergonomikus kialakítással párosítva belekezdhetsz a megterhelő maratonokba anélkül, hogy utána jegelni kellene a csuklódat. A Genius GX Gaming Scorpion M8100 egér optikai szenzorral rendelkezik állítható felbontással, amelynek köszönhetően minden helyzetet kézben tarthat.
A heves tűzharcból pillanatok alatt nyugodtan átválthatsz mesterlövész módba, és semmi sem állíthat meg. Az ergonomikus kialakítás szilárd fogásra és hosszú távú használatra lett tervezve. Az akcióban így tovább maradhatsz, és az epikus csatákat eleganciával kezelheted. Genius GX Gaming Scorpion M8100 egér 6 gombbal van felszerelve, köztük a DPI érzékenység kapcsolóval, valamint AI Copilot és hangvezérlés támogatással a Windows 11-ben. További előnyök közé tartozik a két vezeték nélküli csatlakozási mód, beleértve a Bluetooth 5-öt is.0, így USB vevőn keresztül.
Vezeték nélküli játék egér kettős Bluetooth és 2,4 GHz-es csatlakozással a maximális rugalmasság érdekében.
A Genius Scorpion M8100 egy ergonomikus vezeték nélküli játékegér, amely két csatlakozási módot kínál - Bluetooth 5.0 vagy 2,4 GHz vezeték nélküli kapcsolat USB vevőn keresztül. Az akár 3200 DPI-ig állítható felbontású optikai érzékelőnek köszönhetően pontos irányítást érhet el mind a játékok során, mind a számítógépes munka során.
Az egér 6 gombbal van felszerelve, beleértve a DPI kapcsolót, amely lehetővé teszi a gyors váltást három érzékenységi szint között (1200/2400/3200 DPI) az aktuális igényeknek megfelelően. Az ergonomikus kialakítás kényelmes használatot biztosít hosszú játék- vagy munkamenetek során is. Az egér támogatja az AI Copilot vagy a hangvezérlést a Windows 11 rendszerben is.

| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 6 |
| Felbontás: | 1200 / 2400 / 3200 Dpi |
| Interfész: | 2.4 GHz (USB adapter), Bluetooth 5.0 |
| Áramellátás: | 1x AA elem (a csomag tartalmazza) |
| Szín: | zöld |
| Kompatibilis: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 / Android 7 / iOS 11 / iPadOS 13.4 / Chrome OS |
| Méret: | 69.3 × 112.4 × 41.6 mm |
| Súly: | 68 g |