
Játssz nagy stílusban a Genius GX Gaming Scorpion M700 játék egérrel. Rendelkezik egy rendkívül pontos optikai érzékelővel, állítható felbontással és 6 gombbal, hogy mindent a kezedben tarthass, és úgy mozoghass a játéktéren, mint a tapasztalt profik. A stílusos dizájnt színes RGB háttérvilágítás egészíti ki. A PC-hez vagy laptophoz való csatlakozáshoz az USB interfész szolgál.
Genius GX Gaming Scorpion M700
Játék egér, amely 6 gombbal és nagy pontosságú optikai érzékelővel rendelkezik, állítható felbontással 800 és 7200 DPI között. Az ergonomikus játékegér dizájnját kiegészíti az RGB háttérvilágítás. A számítógéphez való csatlakozáshoz egy 1,8 m hosszú fonott kábel szolgál, amely USB csatlakozóval van ellátva.

| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 6 |
| Felbontás: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfész: | Windows |
| Tápellátás: | USB |
| Háttérvilágítás: | Igen - RGB |
| Szín: | zöld |
| Kábel hossza: | 1.8 m (fonott) |
| Méret: | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Súly: | 97 g |