Zebra 880269-025D Z-Ultimate 3000T Silver, 51x25mm, 2,580 címkék, ezüst
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 26 205 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 9 674 ft. (37%)
16 531 ft.
13 016.54 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségRaktáron van
Raktáron van5 és több darab
A mi kódunk: i624_tt0231
Paramétereket
A alapon színe:
Ezüst
Címkék anyaga:
Polyester
Nyomtatási módszer:
Hőátviteli nyomtatás(TTR fólia)
Címkézés:
Tekercs
Címke szélessége (mm):
51 mm
Címke magassága (mm):
25 mm
Címkék száma:
2580 Db
Felületi kivitel:
Fényes
Termékleírás
Zebra Z-Ultimate 3000T, címke tekercs, szintetikus (poliészter), prémium bevonatú, fényes, asztali nyomtatókhoz, mag: 25,4mm, átmérő: 127mm, méretek (SzxM): 51x25mm, 2580 címke/tekercs, jegyek/köteg, ajánlott. szalag: 5095 gyanta, szín: ezüst