A termék leírása Marvo Myš M655, 12000DPI, optika, 7tl., drátová USB, černá, herní, podsvícená
| Výška | 15.5 cm |
| Šířka | 6.0 cm |
| Mélység | 20.0 cm |

Marvo M655 - elég lesz önnek a 12000 DPI?

Ha ön egy igényesebb felhasználó, és a DPI az első számú szempont, akkor ez a Marvo egér kifejezetten önnek készült. A játékosok két kategóriába sorolhatók - az első fél a alacsonyabb érzékenységet részesíti előnyben, ez különösen az FPS játékokra és a klasszikus lövöldözős játékokra vonatkozik. Ahol az első helyen a pontosság áll. A másik fél, amely kedveli a magasabb érzékenységet, üdvözölni fogja ezt a funkciót a stratégiai játékokban, ahol a térképen való mozgásnak elég gyorsnak és hatékonynak kell lennie. Egy egyetlen gomb segítségével módosítható ez a DPI beállítás: 800-1600-2400-3200-6400-12000. Ergo design minden fogástípushoz illeszkedik, és még órákon át tartó játék után sem érez fáradtságot. RGB háttérvilágítás itt van az éjszakai játékokhoz, amikor többféle stílust, színt és effektet állíthatsz be a hangulatod szerint.
És milyen a kapcsolók élettartama? És mi lenne 20 millió. kattintás ? Ha egy átlagos játékos egy perc alatt körülbelül 150-szer kattint, biztos lehet benne, hogy a Marvo M655 hosszú-hosszú évekig veled lesz a játék során. Mi lehet jobb, mint 6 programozható gomb? És mi a helyzet a 7!-el? Ez az egér teljesen programozható gombokkal rendelkezik, így beállíthatja saját makróit és kötéseit tetszés szerint. Ezt mind csatlakoztatja egy 1 méter hosszú USB kábellel.8 m.
Paraméterek
| Szenzor: | optikai, PMW3327 |
| Kapcsoló típusa: | Huanyu - akár 20 millió. kattintás |
| Gombok száma: | 7 |
| Programozható gombok: | igen |
| Beépített memória: | nem |
| Saját profilok száma: | 100 + |
| Max.DPI: | 12000 |
| DPI lehetőségek: | 800 - 1600 - 2400 - 3200 - 6400 - 12000 |
| Max.követési sebesség: | 250 IPS |
| Állítható DPI: | Igen |
| Makró: | Igen |
| Háttérvilágítás: | RGB |
| Háttérvilágítás kikapcsolási lehetőség: | Igen |
| Válaszidő: | 125 - 250 - 500 -1000 Hz |
| Súly: | 87 g |
| Méret: | 126 x 64 x 40 mm |
| USB kábel hossza: | 1.8 m |
| Szoftver: | Igen |
| Windows támogatás: | Win 7/8/10/11 |
| Garancia: | 2 év |















