A képek csak illusztrációk.
Termékleírás
Genius GX Gaming SpeedMasterKormánykerék, pedálok és sebességváltó PC és PlayStation 3/4 számára. A SpeedMaster kormány akár 270°-os forgási szöget kínál, amely alkalmazkodik a vezetési szokásaihoz, így hűséges versenyélményt nyújt. Fel van szerelve szekvenciális váltókarral, kettős rezgőmotorral, két pedállal és 13 akciógombbal. Természetesen vannak bilincsek az asztalra rögzítéshez.
Specifikációk:
| Csatlakozás: | USB |
| Csatlakozás típusa: | kábel
|
| Kormány forgási szöge: | 270 °
|
| Gombok száma: | 13 |
| Pedálok száma: | 2
|
| Rezgés: | Igen, két beépített rezgőmotor
|
| Rögzítés: | asztalra rögzíthető bilincsek |
| Váltókar: | szekvenciális |
| Szín: | fekete-piros |
| Kompatibilis: | PC, PlayStation 3/4
|
| Kormány - méret: | 351,5 x 341,6 x 271,7 mm |
| Pedálok - méret: | 292,7 x 248,9 x 156,5 mm |
| Súly: | 3.34 kg |