A termék leírása HP EliteBook 1040 G10 818F4EA#BCM Notebook, i7-1355U, 14", WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Iris Xe, W11P, Silver, 3RNBD, Cseh billentyűzet
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-1355U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 1040 G10 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Platforma Intel® Evo™ | Ano |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 5200 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,18 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R NBD |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | 5G |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 225,8 |
| Šířka (mm) | 315,6 |
| Hloubka (mm) | 19,2 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
A nagy teljesítményű HP EliteBook 1040 lehetővé teszi, hogy bárhol dolgozzon, ahová a munka viszi.
Érje el a csúcsteljesítményt egy olyan számítógéppel, amely automatikusan optimalizálja a teljesítményt, a hangot és a képet annak megfelelően, hogy hol és hogyan dolgozik.
Modell: HP EliteBook 1040 G10
Operációs rendszer: Windows 11 Pro
Processzor: Intel® Core™ i7-1355U (alapfrekvencia 3,7 GHz, max. 5,0 GHz Intel® Turbo Boost technológiával, 12 MB L3 gyorsítótár, 10 mag, 12 szál)
Memória: 16GB DDR5-5200 MHz RAM (2x 8 GB)
Foglalatok száma (összesen/szabad): 2/0
Maximális memória méret: 64 GB
Merevlemez: 512GB PCIe® NVMe™ TLC SSD meghajtó
Optikai meghajtó: Optikai meghajtó nélkül
Kijelző: 35,6 cm (14”) IPS kijelző WUXGA (1 920 x 1 200) felbontással, tükröződésmentes bevonattal, 1 000 nit fényerővel, 100% sRGB és integrált HP Sure View Reflect adatvédelmi szűrővel
Grafikus kártya: Intel® Iris® Xe (integrált, saját memória nélkül)
Mutatóeszköz: TouchPad
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen
Numerikus billentyűzet: Nem
Webkamera: 5MPx IR webkamera
Ujjlenyomat-olvasó: Igen
Vezeték nélküli kommunikáció:
*Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
*Bluetooth® 5.3
*Intel® 5G 5000 megoldás
USB:
*2x Thunderbolt™ 4 USB4™ Type-C® interfésszel és 40 Gb/s jelátviteli sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
*2x SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/s jelsebességű jelátvitellel (1x töltő)
További csatlakozók:
*1x kombinált fejhallgató/mikrofon csatlakozó
*1x HDMI 2.1
Kártyaolvasó: Nem
Chipkártya-olvasó: igen
Akkumulátor: 3 cellás HP polimer hosszú élettartamú (51 Wh)
Tápellátás: 65W USB Type-C™ adapter
Szín: alumínium ezüst
Méretek: 31,56 x 22,58 x 1,92 cm
Súly: 1,18 kg
Garancia: 3 év NBD
A Care Pack megfelelő kompatibilitásához használja a HP portált
https://cpc2.ext.hp.com/?országok=CZ
Érje el a csúcsteljesítményt egy olyan számítógéppel, amely automatikusan optimalizálja a teljesítményt, a hangot és a képet annak megfelelően, hogy hol és hogyan dolgozik.
Modell: HP EliteBook 1040 G10
Operációs rendszer: Windows 11 Pro
Processzor: Intel® Core™ i7-1355U (alapfrekvencia 3,7 GHz, max. 5,0 GHz Intel® Turbo Boost technológiával, 12 MB L3 gyorsítótár, 10 mag, 12 szál)
Memória: 16GB DDR5-5200 MHz RAM (2x 8 GB)
Foglalatok száma (összesen/szabad): 2/0
Maximális memória méret: 64 GB
Merevlemez: 512GB PCIe® NVMe™ TLC SSD meghajtó
Optikai meghajtó: Optikai meghajtó nélkül
Kijelző: 35,6 cm (14”) IPS kijelző WUXGA (1 920 x 1 200) felbontással, tükröződésmentes bevonattal, 1 000 nit fényerővel, 100% sRGB és integrált HP Sure View Reflect adatvédelmi szűrővel
Grafikus kártya: Intel® Iris® Xe (integrált, saját memória nélkül)
Mutatóeszköz: TouchPad
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen
Numerikus billentyűzet: Nem
Webkamera: 5MPx IR webkamera
Ujjlenyomat-olvasó: Igen
Vezeték nélküli kommunikáció:
*Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
*Bluetooth® 5.3
*Intel® 5G 5000 megoldás
USB:
*2x Thunderbolt™ 4 USB4™ Type-C® interfésszel és 40 Gb/s jelátviteli sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
*2x SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/s jelsebességű jelátvitellel (1x töltő)
További csatlakozók:
*1x kombinált fejhallgató/mikrofon csatlakozó
*1x HDMI 2.1
Kártyaolvasó: Nem
Chipkártya-olvasó: igen
Akkumulátor: 3 cellás HP polimer hosszú élettartamú (51 Wh)
Tápellátás: 65W USB Type-C™ adapter
Szín: alumínium ezüst
Méretek: 31,56 x 22,58 x 1,92 cm
Súly: 1,18 kg
Garancia: 3 év NBD
A Care Pack megfelelő kompatibilitásához használja a HP portált
https://cpc2.ext.hp.com/?országok=CZ


















