A termék leírása Genius Myš GX Gaming Scorpion M705 31040008400, 7200DPI, optická, 6tl., drátová USB, černá
| Výška | 11.0 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Mélység | 16.5 cm |
Genius Myš GX Gaming Scorpion M705
Játék egér, amely 6 gombbal és nagy pontosságú optikai érzékelővel rendelkezik, állítható felbontással 800 és 7200 DPI között.
Az ergonomikus játékegér dizájnt kiegészíti az RGB háttérvilágítás. A számítógéphez való csatlakozáshoz egy 1,8 m hosszú fonott kábel szolgál, amely USB csatlakozóval van ellátva.| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 6 |
| Felbontás: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfész: | Windows |
| Tápellátás: | USB |
| Háttérvilágítás: | Igen - RGB |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.8 m |
| Méret: | 120.2 x 72.7 x 39.6 mm |
| Súly: | 120 g |















