A termék leírása Genius Myš GX Gaming Scorpion M700 31040009400, 7200DPI, optická, 6tl., drátová USB, černá
| Výška | 16.5 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Mélység | 11.0 cm |
Genius GX Gaming Scorpion M700
Magas pontosságú optikai érzékelő, 6 gomb és állítható felbontás 800 és 7200 DPI között teszi a M700 modellt erős fegyverré minden csatában.
Gyönyörű RGB háttérvilágítás ergonomikus kialakítással kombinálva minden játékbarlangot feldob. A számítógéphez való csatlakozást egy 1,8 m hosszú fonott USB kábel biztosítja.
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 6 |
| Felbontás: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfész: | Windows |
| Tápellátás: | USB |
| Háttérvilágítás: | Igen - RGB |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.8 m (fonott) |
| Méret: | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Súly: | 97 g |















