A termék leírása Genius Myš Ergo 8300S 31030037400, 1600DPI, 2.4 [GHz], optická, 7tl., bezdrátová, černá, 2 ks AAA, vertikální
| Výška | 14.5 cm |
| Šířka | 8.7 cm |
| Mélység | 8.0 cm |
Genius Ergo 8300S vertikális egér
Alapvető specifikációk:
Az ergonomikus, vezeték nélküli vertikális egér a izomterhelés csökkentése, a csuklóra nehezedő nyomás csökkentése és a kéz pozíciójának javítása érdekében lett kifejlesztve. Az egér érzékelője optikai technológián alapul, és akár 1600 DPI állítható felbontással rendelkezik. A csatlakozás vezeték nélkül valósul meg egy miniatűr USB vevőn és a 2,4 GHz-es technológián keresztül.
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 7 |
| Felbontás: | 1000/ 1200 / 1600 Dpi |
| Interfész: | 2,4 Ghz (USB adapter) |
| Tápegység: | 2x AAA elem (a csomag tartalmazza) |
| Szín: | fekete |
| Kompatibilis: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Méret: | 100,3 × 79 × 61,2 mm |
| Súly: | 83 g |















