A termék leírása Genius Myš Ergo 8200S 31030029404, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 5tl., bezdrátová, stříbrná, 1 ks AA, BlueEye senzor, USB-C adaptér
| Výška | 16.5 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Mélység | 11.0 cm |
Genius Ergo 8200S
Alapvető specifikációk:
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 5 |
| Felbontás: | 1200 Dpi |
| Interfész: | 2,4 Ghz (USB-C adapter) |
| Tápellátás: | 1x AA elem (a csomag tartalmazza) |
| Szín: | ezüst |
| Méret: | 107,8 x 73,5 x 40,6 mm |
| Súly: | 65 g |















