Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibilis, 1,75mm, 1000g, Sárga (Yellow)
Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibilis, 1,75mm, 1000g, Sárga (Yellow)Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibilis, 1,75mm, 1000g, Sárga (Yellow)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 17 609 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 7 474 ft. (42%)
10 135 ft.
7 980.31 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségKÜLSŐ RAKTÁRON
A beszállítónál:10 és több darab
A mi kódunk: i654_TIF0551G0
Sárga  szín
Paramétereket
Színe:
Sárga
Csomagolás:
1 000 gramm
Anyag típusa:
PLA Flexi
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
190 - 240°C
Az izzószál típusa:
Orsóval (teljes verzió)
Termékleírás
A Gembird nyomtatószálak úgy vannak tervezve, hogy ne akadjon el a 3D nyomtatója.
Magas ellenállású 3D nyomtatószál
Alacsony sűrűség: nagyobb térfogat nyomtatásakor a modell könnyebb
Különböző típusú 3D nyomtatókra alkalmazható
Specifikáció Anyag: TPE, átmérő 1,75 mm Súly: 1 kg / tekercs (2,2 lbs) Hossz: kb. 420 m Sűrűség 21-nél.5 °: 0.9 g/cm3 Olvadék áramlási index g / 10min 200 ° C / 5kg: 11 Olvadáspont: 190 až 240 ° C Hőmérsékleti eltérés - hőmérséklet: 75 ° C Tekercs méretei: átmérő 200 mm x 67 mm magasság x 53 mm központi nyílás