Gembird 3DP-PLA1.75-01-W, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Fehér (White)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 8 827 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 3 010 ft. (34%)
5 817 ft.
4 580.31 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségRaktáron van
Raktáron vankevesebb mint 5 db
A mi kódunk: i654_TIF0521F0
Fehér  szín
Paramétereket
Színe:
Fehér
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
190 - 220°C
Anyag: PLA, átmérő 1,75 mm
Súly: 1 kg
Hossz: kb. 330 m
Sűrűség 21,5 °C-on: 1,25 g/cm3
Olvadékáramlási index 10 perc alatt, 2,16 kg: 5
Olvadáspont: 190-220 °C
Folyáshatár 5 mm/perc sebességnél: 45 MPa
Ütőerő: 5 KJ/m2
Tekercs méretei: 165 mm átmérő x 100 mm magasság x 40 mm középső nyílás