Az 50 lapos automatikus dokumentumadagolónak köszönhetően gyorsan készíthet ingatlanportfóliókat ügyfelei számára, és könnyedén szkennelheti és másolhatja a kulcsfontosságú dokumentumokat anélkül, hogy aggódnia kellene a tinta vagy a papír kifogyása miatt. Nyomtasson névjegykártyákat matt vagy fényes médiára.
Nyomtasson könnyedén számlákat a következetes megbízhatóságnak, a nagy sebességnek és a kompakt méreteknek köszönhetően. Készítsen kiváló minőségű és tartós anyagokat értékesítési helyekhez, promóciós bannerekhez és címkékhez – mindezt házon belül.
Nyomtassa ki az ügyfelek adatait vagy az új találkozók részleteit – közvetlenül a borítékokra. Készítsen meggyőző anyagokat, amelyek kiemelik klinikája képességeit.
Tartsa alacsonyan a vállalati nyomtatási költségeket a színes tintapalackok készletéből származó 14 000 oldalas, vagy a fekete tintapalackból származó 6 000 oldalas hatalmas hozam révén. Az energiatakarékos módra váltással még többet takaríthat meg.
Nyomtasson kiváló minőségű üzleti dokumentumokat élénk színekben, tökéletesen éles részletekkel (még olyan apró elemekkel is, mint a vonalkódok vagy QR-kódok) 24 kép/perc sebességgel./min fekete-fehér és 15,5 kép./min színesen, amelyekkel könnyedén betarthatja a rövid határidőket. Könnyedén kezelheti a dokumentumfeldolgozási munkafolyamatokat a dedikált vállalati funkciók révén.
Az 50 lapos automatikus dokumentumadagolóval, a 6,9 cm-es színes érintőképernyővel és a 350 lapos papírtálcával a munka a szoros határidők betartása mellett is könnyebb lesz. Különböző médiák feldolgozása – akár 1,2 m hosszú bannerek nyomtatása is.
Csökkentse a hulladék mennyiségét az energiatakarékos tintasugaras nyomtatással, magas hozamú tintapatronok használatával, valamint hálózati mappákba, e-mailbe vagy USB-eszközre történő szkenneléssel. A felhasználó által cserélhető hulladék tinta tartály minimális állásidőt biztosít.
Nyomtasson, szkenneljen, másoljon és csatlakozzon a felhőhöz a Canon PRINT alkalmazással. Kompatibilis az Apple AirPrint (iOS) és a Mopria® (Android) technológiákkal. Használja ki az Ethernet hálózathoz való csatlakozás lehetőségét és a kétsávos Wi-Fi hálózat támogatását.
Élvezze a többszintű védelmet a WPA3 Wi-Fi biztonságnak köszönhetően, valamint a TLS1 erős titkosítás támogatásával.3 a biztonságos adatcsere és a firmware automatikus frissítése érdekében, amelyek lehetővé teszik, hogy szembenézzen a legújabb fenyegetésekkel.
| Általános specifikációk | |
|---|---|
| Funkciók | Wi-Fi, Ethernet, nyomtatás, másolás, szkennelés és felhőkapcsolat |
| Modellszámok | MAXIFY GX6140 |
| Nyomtató specifikációk | |
| Nyomtatási felbontás | Akár 600 × 1 200 dpi1 |
| Nyomtatási margók (min.) | Felül: 5 mm, alul: 5 mm, balra és jobbra: 5 mm |
| Nyomtatási technológia | 1 nyomtatófej Utántölthető tintatartályos nyomtató |
| Fekete-fehér nyomtatási sebesség | Kb. 24 kép./min2 |
| Színes nyomtatási sebesség | Kb. 15,5 ábra./min3 |
| Az első nyomat elkészítésének ideje | Fekete-fehér: 5,5 s (készenlét/egyoldalas)4 Színes: 7 s (készenlét/egyoldalas)5 |
| Fogyóeszközök és hozam | |
| Standard tintatartályok | GI-46 BK GI-46 C GI-46 M GI-46 Y |
| Hulladéktinta tartály | MC-G01 (felhasználó által cserélhető) |
| Kazetta hozam (normál papír) | Színes A4-es dokumentum nyomtatása6 Fekete-fehér: 6 000 oldal (9 000 oldal takarékos módban)7 Színes: 14 000 oldal (21 000 oldal takarékos módban)8 * Becsült tinta hozam |
| Támogatott papírok | |
| Papírtípusok | Normál papír (64 g/m2-től 105 g/m2-ig), Red Label Superior papír 80 g/m2 (WOP111), Canon Océ Office Colour Paper 80 g/m2 (SAT213), Fotópapír Photo Paper Pro Luster (LU-101), Fényes fotópapír Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matt fotópapír Matte Photo Paper (MP-101), Napi használatra szánt fényes fotópapír Glossy Photo Paper „Everyday Use“ (GP-501) Magas felbontású papír High Resolution Paper (HR-101N), Boríték Félfényes fotópapír Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Újra felragasztható fotópapír (RP-101) Mágneses fotópapír Magnetic Photo Paper (MG-101) Vasalható fólia világos textíliákhoz (LF-101), Kétoldalas matt papír Double sided Matte Paper (MP-101D) |
| Maximális papírbemeneti kapacitás | Hátsó tálca: max. 100 lap (tiszta papír) Tálca 1: max. 250 lap (tiszta papír) Automatikus dokumentumadagoló: A4, A5, LTR: 50 lap, LGL: 10 lap |
| Papírméretek | Hátsó tálca: A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, 4" × 6" (10 × 15 cm), 5" × 7" (13 × 18 cm), 7" × 10" (18 × 25 cm), 8" × 10" (20 × 25 cm), négyzet 5" × 5", (127 mm × 127 mm), borítékok (DL, COM10, C5), egyedi méretek (szélesség 89 mm-től 216 mm-ig, hosszúság 127 mm-től 1 200 mm-ig) Tálca: A4, LTR, A5, B5 Automatikus dokumentumadagoló: A4, A5, LTR, LGL |
| Papírsúly | Hátsó tálca: tiszta papír 64-től 105 g/m2-ig vagy a Canon által támogatott eredeti papírok Canon papír: max. papír gramázsa kb. 265 g/m2 (Fényes fotópapír Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)) Tálca: tiszta papír, Canon Red Label Superior papír (WOP111), Canon Océ Office Colour Paper papír (SAT213): 64 g/m2-től 105 g/m2-ig |
| Szkenner specifikációk | |
| Szkenner típusa | Lapos színes szkenner CIS (automatikus adagoló ADF / lap) |
| Szkennelési sebesség | Egyoldalas 16,9 kép./min színesen9 Egyoldalasan 22,2 kép./min fekete-fehér10 |
| Szkenner felbontása (optikai) | 1 200 × 1 200 dpi11 |
| Sorok szkennelési sebessége | Színes: 1,4 ms/sor (300 dpi) Szürkeárnyalatos: 1,4 ms/sor (300 dpi)12 |
| Szkennelési mélység (bemenet/kimenet) | Szín: 8 bit minden RGB összetevőhöz Szürkeárnyalatos: 8 bit |
| Maximális dokumentumméret | Üveg: A4 / Letter (216 × 297 mm) Automatikus dokumentumadagoló: A4 / Letter / Legal (216 × 356 mm) |
| Másoló specifikációk | |
| Másolási sebesség | sFCOT (színes): körülbelül 12 s13 sESAT (színes): körülbelül 12,7 kép./min14 ESAT/egyoldalas ADF adagolóval (színes): körülbelül 12,2 kép./min15 ESAT/egyoldalas ADF adagolóval (fekete-fehér): körülbelül 22,2 kép./min16 |
| Másolási minőség | 3 szint (gazdaságos, standard, magas) |
| Intenzitás beállítása | 9 szint (elérhető automatikus beállítás, AE másolás) |
| Többszörös másolás | 99 másolat (max.) |
| Másolási funkciók | Dokumentumok másolása, kétoldalas másolás, kézi kétoldalas másolás ADF adagolóval, 2 az 1-ben és 4 az 1-ben, másolás összeállítással (csak ADF adagoló), keret törlésével történő másolás (csak síkágyas szkennerek), személyazonosító igazolványok másolása |
| Nagyítás másoláskor | 25-től 400 %-ig |
| Oldalméret igazítása | A5-ről A4-re, B5-ről A4-re, A4-ről A5-re és A4-ről B5-re |
| Interfész és kijelző | |
| Kijelző típusa és mérete | Színes érintőképernyős LCD kijelző, 2,7" (6,9 cm) átmérőjű |
| Kijelző nyelvei | 33 nyelv, beleértve a magyart, angolt, németet, franciát, olaszt, spanyolt és másokat |
| Csatlakozási lehetőségek | |
| Vezetékes LAN hálózat | Kommunikációs protokoll: SNMP/HTTP/TCP/IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2/1.1/1.0 Támogatott szabványok: IEEE802.3u(100BASE-TX) / IEEE802.3 (10BASE-T) Átviteli sebesség: 10 Mb/s / 100 Mb/s (automatikus átkapcsolás) Biztonság: IEEE 802.1X (EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) |
| Vezeték nélküli LAN hálózat | Kommunikációs protokoll: SNMP/HTTP/TCP/IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2/1.1/1.0 Támogatott szabványok: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b/IEEE802.11a//IEEE802.11ac 1117 Sávszélesség: 2,4 GHz Hatótávolság: épületen belül 50 m ?függ az átviteli sebességtől és a környezeti feltételektől Biztonság: WPA-PSK (AES) WPA2-PSK (AES) WPA3-SAE (AES) WPA-EAP (AES)* WPA2-EAP (AES)* WPA3-EAP (AES)* * elérhető IEEE802.1X (EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) |
| Interfész | USB Hi-Speed (B port) |
| Mobil és felhő funkciók | |
| Alkalmazások | Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Easy-PhotoPrint Editor |
| Nyomtatási funkciók | Cloud Link, Canon Print Service (Android), Apple AirPrint, Mopria, közvetlen vezeték nélküli kapcsolat |
| Hangasszisztens támogatás | Amazon Alexa™ |
| Szoftver és kompatibilitás | |
| Operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 A funkcionalitás csak előtelepített operációs rendszerrel rendelkező számítógépen garantálható. A nyomtató-illesztőprogram és az IJ nyomtatósegéd eszköz a következő operációs rendszereket támogatja: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 és Windows Server 2025. Monitor: felbontás XGA 1 024 × 768 vagy magasabb Mac: MacOS Big Sur 11.7.6-tól macOS Sequoia 15 Mobil operációs rendszerek: iOS®, iPadOS, Android™, Chrome OS24 |
| Minimális követelmények | Windows: 1,5 GB vagy több, XGA felbontás |
| Mellékelt szoftver | Nyomtató-illesztőprogram IJ nyomtató segédprogram Easy-PhotoPrint Editor szoftver (letölthető)25 Easy-Layout Editor alkalmazás (letölthető) Wi-Fi Connection Assistant alkalmazás (letölthető) Quick Utility Toolbox szoftver (letölthető) PosterArtist Lite szoftver (csak Windows – letölthető) |
| Fizikai paraméterek és fogyasztás | |
| Méretek (Sz × M × V) | Kb. 399 × 410 × 254 mm (a tálcák behúzva) Kb. 399 × 645 × 327 mm (kihúzott tálcákkal) |
| Súly | Kb. 11,6 kg |
| Akusztikus zajszint | Kb. 49,0 dB (A) |
| Üzemi feltételek | 5–35 °C, 10–90% relatív páratartalom (kondenzáció nélkül) |
| Tápellátás | 100–240 V AC, 50/60 Hz |
| Munkaterhelés | Akár 45 000 oldal |
| Energiafogyasztás | Másolás: kb. 20 W Kikapcsolva: kb. 0,05 W Készenléti üzemmód (USB): 0,9 W Készenléti üzemmód (minden port): 1,4 W Készenléti üzemmódba váltás ideje: 5 perc 2 másodperc (nem módosítható, ErP Lot 26) |
| Tipikus energiafogyasztás (TEC) | 0,157 kWh |
• Multifunkciós nyomtató utántölthető tintatartályokkal
• 4 nagy kapacitású tintapalack (1× fekete és 1× C/M/Y)
• Tápkábel
• Telepítő CD-ROM lemez
• Kézikönyvek és egyéb dokumentumok