C-Tech 3DF-P-SPLA1.75-7012 3D filament, PREMIUM LINE, Silk PLA, RAL7012, 1,75mm, 1000g, Bazalt szürke (Basalt grey)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 11 784 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 4 243 ft. (36%)
ElértetőségKÜLSŐ RAKTÁRON
A beszállítónál:kevesebb mint 5 db
A mi kódunk: i654_TIFCT3301
Szürke  szín
Paramétereket
Színe:
Szürke
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
210 - 240°C
Anyag: SILK PLA
Átmérő: 1,75mm (±0,03mm)
Súly: 1kg
Hossz: ±335m
Nyomtatási hőmérséklet: 210 - 240°C
Alap hőmérséklete: 40 - 60°C
Minimális nyomtatási sebesség: 35mm/s
Maximális nyomtatási sebesség: 140mm/s