C-Tech 3DF-P-SPLA1.75-1023 3D filament, PREMIUM LINE, Silk PLA, RAL1023, 1,75mm, 1000g, Jelzősárga (Traffic yellow)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 11 784 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 4 243 ft. (36%)
7 541 ft.
5 937.8 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségKÜLSŐ RAKTÁRON
A beszállítónál:20 és több darab
A mi kódunk: i654_TIFCT3304
Sárga  szín
Paramétereket
Színe:
Sárga
Csomagolás:
1 000 gramm
Anyag típusa:
PLA silk
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
210 - 240°C
Az izzószál típusa:
Orsóval (teljes verzió)
Termékleírás
Ráadásul teljesen biológiailag lebomlóak, így minimalizálják a környezetünkre gyakorolt hatást.
Magas szilárdságú és erős 3D nyomtatószál
Alacsony sűrűség: nagyobb térfogat nyomtatásakor a modell könnyebb
Különböző típusú 3D nyomtatókra alkalmazható
Anyag: SILK PLA
Átmérő: 1,75mm (±0,03mm)
Súly: 1kg
Hossz: ±335m
Nyomtatási hőmérséklet: 210 - 240°C
Alap hőmérséklete: 40 - 60°C
Minimális nyomtatási sebesség: 35mm/s
Maximális nyomtatási sebesség: 140mm/s