C-Tech 3DF-P-PETG1.75-5021 3D filament, PREMIUM LINE, PETG, RAL5021, 1,75mm, 1000g, Víz kék (Aqua blue)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 10 603 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 3 592 ft. (34%)
7 011 ft.
5 520.47 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségRaktáron van
Raktáron vankevesebb mint 5 db
A mi kódunk: i654_TIFCT7318
Kék  szín
Paramétereket
Színe:
Kék
Anyag típusa:
PETG
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
230 - 250°C
Termékleírás
Ráadásul teljesen biológiailag lebomlóak, ezáltal minimalizálva a környezetünkre gyakorolt hatást.
Anyag: PETG
Átmérő: 1,75mm (±0,03mm)
Súly: 1kg
Hossz: ±327m
Nyomtatási hőmérséklet: 230 - 250°C
Alap hőmérséklete: 70 - 80°C
Minimális nyomtatási sebesség: 35mm/s
Maximális nyomtatási sebesség: 140mm/s