C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Jelzőfekete (Traffic black)
C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Jelzőfekete (Traffic black)C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Jelzőfekete (Traffic black)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 11 784 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 4 138 ft. (35%)
7 646 ft.
6 020.47 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségRaktáron van
Raktáron van20 és több darab
A mi kódunk: i654_TIFCT8309
Fekete  szín
Paramétereket
Színe:
Fekete
Anyag típusa:
ASA
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
240 - 260°C
Különböző típusú 3D nyomtatókhoz alkalmazható
Anyag: ASA
Átmérő: 1,75mm (±0,03mm)
Súly: 1kg
Hossz: ±389m
Nyomtatási hőmérséklet: 240 - 260°C
Alap hőmérséklete: 80 - 100°C
Minimális nyomtatási sebesség: 30 mm/s
Maximális nyomtatási sebesség: 140 mm/s