C-Tech 3DF-P-ASA1.75-7012 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL7012, 1,75mm, 1000g, Bazalt szürke (Basalt grey)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 11 784 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 4 138 ft. (35%)
7 646 ft.
6 020.47 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségKÜLSŐ RAKTÁRON
A beszállítónál:50 és több darab
A mi kódunk: i654_TIFCT8307
Szürke  szín
Paramétereket
Színe:
Szürke
Csomagolás:
1 000 gramm
Anyag típusa:
ASA
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
240 - 260°C
Az izzószál típusa:
Orsóval (teljes verzió)
Termékleírás
Ráadásul teljesen biológiailag lebomlóak, ezáltal minimalizálják a környezetünkre gyakorolt hatást.
Magas szilárdságú és erős 3D nyomtatószál
Alacsony sűrűség: nagyobb térfogat nyomtatásakor a modell könnyebb
Különböző típusú 3D nyomtatókhoz alkalmazható
Anyag: ASA
Átmérő: 1,75mm (±0,03mm)
Súly: 1kg
Hossz: ±389m
Nyomtatási hőmérséklet: 240 - 260°C
Alap hőmérséklete: 80 - 100°C
Minimális nyomtatási sebesség: 30mm/s
Maximális nyomtatási sebesség: 140mm/s