C-Tech 3DF-P-ABS1.75-2000 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, RAL2000, 1,75mm, 1000g, Sárga - Narancs (Yellow - Orange)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 9 423 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 3 205 ft. (34%)
6 218 ft.
4 896.06 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségRaktáron van
Raktáron vankevesebb mint 5 db
A mi kódunk: i654_TIFCT1309
Narancs  szín
Paramétereket
Színe:
Narancs
Anyag típusa:
ABS
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
240 - 260°C
Különböző típusú 3D nyomtatókra alkalmazható
Anyag: ABS
Átmérő: 1,75mm (±0,03mm)
Súly: 1kg
Hossz: ±396m
Nyomtatási hőmérséklet: 240 - 260°C
Alap hőmérséklete: 90 - 100°C
Minimális nyomtatási sebesség: 35mm/s
Maximális nyomtatási sebesség: 140mm/s