A termék leírása Marvo Soundbar SG-286, 2.0, 10W, černý, regulace hlasitosti, RGB podsvícení, USB/Bluetooth, 60Hz-20kHz
| Výška | 44.2 cm |
| Šířka | 12.0 cm |
| Mélység | 9.5 cm |


Stílusos Marvo SG-286 soundbar mindenhez megfelelő?
Nem rajong a hangszórókért?
És mit szólnál, ha kipróbálnád a Marva SG-286 stílusos soundbarját? Ennek a fájlnak a felhasználási lehetőségei szinte végtelenek - filmek nézése, játékok játszása és zenehallgatás? Minden megengedett! Ráadásul ez a stílusos dizájn valóban illik minden televízióhoz vagy monitorhoz. Ha szenvedélyes játékos vagy, egészítsd ki a felszerelésedet a Marvo soundbarral, és készülj fel az igazi csatákra. Ha túlságosan belelendülsz, a hangerőszabályzó gomb a soundbar közepén található, és azonnal kéznél van. A RAINBOW háttérvilágítás finom, de ugyanakkor elég hatékony, így nem kell attól tartania, hogy zavarni fogja a játék közben. A soundbar csatlakoztatása 3.5 mm-es jack vagy bluetooth segítségével is vezérelhető, amelynek hatótávolsága akár 10 méter.És mi a helyzet a filmekkel vagy a zenével?
A Marvo soundbar nem ismer határokat, így kiváló társ a zenehallgatáshoz vagy filmnézéshez is. Ha eleged van a játékból és ki kell kapcsolnod, csak ülj le és élvezd a pihenést. Eleget pihentél már? És mi a helyzet a filmekkel? I 2.0 soundbar képes kellemesen meglepni és jobb hangminőséget kínál, mint sok televízió. Ezenkívül az esti hangulatot remekül kiegészíti a RAINBOW háttérvilágítás, amely a soundbar alsó sávján található - akár 5 különböző színt + 1 RGB effektust kínál. Kábel hossza 1.5 méter elegendő teret kínál, és a soundbarját bárhová elhelyezheti. Ezenkívül a hangerőszabályzó mellett mindkét oldalon található fejhallgató- vagy mikrofonbemenet.
Specifikáció:
| Típus: | 2.0, Sztereó |
| Teljesítmény: | 2 x 5 W |
| Frekvenciatartomány: | 60 Hz - 20.000 Hz |
| Meghajtó mérete: | 2 ? 2.5" |
| Impedancia: | 4? |
| Hangszóró érzékenysége: | 106 dB |
| Anyag: | Műanyag + Textil |
| Csatlakozás: | USB + Bluetooth |
| Bluetooth verzió: | 5.3 |
| Érzékenység: | 500 mV ± 50 mV |
| Háttérvilágítás: | RGB Szivárvány |
| Háttérvilágítás kikapcsolási funkció: | Igen |
| Csatlakozó: | Fejhallgató, mikrofon |
| Tápkábel hossza: | 1.5 m |
| Szín: | Fekete |
| Méret: | 442 x 120 x 95 mm |
| Súly: | 820 g |















