A termék leírása Marvo reproduktory SG-274, 2.0, 6W, černé, regulace hlasitosti, 150Hz-20kHz, RGB podsvícení
| Výška | 18.2 cm |
| Šířka | 22.5 cm |
| Mélység | 11.5 cm |

Merüljön el a zene és a játékok világában a Marvo SG-274-gyel

Szeretné gazdagítani a játékélményét vagy kikapcsolódni egy jó zenével? A Marvo SG-274-vel mindkettőt megteheti. Ha játékosok vagytok, készüljetek fel a felejthetetlen csatákra, amikor minden lövés szó szerint körülöttetek süvít el, és a mély basszusok gondoskodnak arról, hogy a robbanáskor saját fedezéket keressetek. A játékokkal azonban nem ér véget - ha egy kiadós buli után egy kis pihenésre van szükséged, csak feküdj le és hallgasd meg a kedvenc zenédet. És mi a helyzet a filmekkel? Filmnézés a Marvo SG-274-gyel új élményt nyújt - még 2.0 képes meglepni és egy kicsit magasabb szintre emelni a filmnézést. A nagyszerű hangulatról a színes háttérvilágítás gondoskodik, amikor elég lekapcsolni a lámpát, elhelyezkedni a kanapén vagy a fotelben, és élvezni a zavartalan nézést - minden helyzethez akár 6 világítási effekt közül választhat. A tápkábel hossza 1.5 méter, és a hangszórók akár 1 méter távolságra is elhelyezhetők egymástól - mindezt kényelmesen vezérelheti bluetooth segítségével. A bluetooth kapcsolat hatótávolsága akár 10 méter, így bárhol és bármikor a szobájából. Az egész készlet csak 877g, így könnyedén magaddal viheted minden éjszakai bulira a barátoknál.
Alapvető specifikációk:
| Típus: | 2.0, sztereó |
| Teljesítmény: | 2 x 3 W |
| Frekvenciatartomány: | 150 - 20.000 Hz |
| Meghajtó mérete: | 2 ? 2.5" |
| Bluetooth verzió: | 5.0 |
| Hatótávolság: | 10 m |
| Háttérvilágítás: | Igen - 6 effektus |
| Interfész: | AUX audio bemenet, Bluetooth |
| Háttérvilágítás kikapcsolási funkció: | Nem |
| Tápellátás: | USB, 5 V |
| Tápkábel hossza: | 1.5 m |
| Maximális távolság a műholdak között | 1 m |
| Anyag: | műanyag |
| Szín: | fekete |
| 1 műhold mérete: | 74 x 180 x 100 mm |
| Súly: | 877 g |















