A termék leírása Marvo KG962G WH EN - R, klávesnice US, herní, mechanická typ drátová (USB), bílá, RGB, červené spínače
| Výška | 34.0 cm |
| Šířka | 5.0 cm |
| Mélység | 15.0 cm |
Marvo KG962G EN - R mechanikus játékbillentyűzet

Lehet kisebb - jobb?
A Marvo vállalat is halad a korral, ezért hozta el ezt a kisebb szépséget fehér színben. Ez a játékbillentyűzet 60%-os TKL kialakítással rendelkezik numerikus rész nélkül. Miért kérdezi? A játék és a játékosok igényei napról napra egyre igényesebbek, valakinek nem felel meg a billentyűzet mérete, valaki pedig nem igényli a numerikus részt. Ez a KG962G modell kielégíti mind a igényes játékosokat, mind az alkalmi gamereket. Kompakt méretével örömet szerez mindazoknak, akik szeretnek barátaiknál játszani, vagy több eszközön használják a billentyűzetet. A numerikus rész hiányát az FN gomb helyettesíti, amely a megfelelő kombinációval pótolja az összes hiányzó billentyűt.

Anti-Ghosting mindenre?E funkció nélkül ma már el sem tudom képzelni a játékot. Nem létezik olyan játék, amely ne követelné meg több billentyű egyidejű lenyomását játék közben. A játékos szemszögéből emlékszem, hogy nem volt semmi rosszabb, mint több billentyűt lenyomni és remélni, hogy mi fog történni. Ezen a billentyűzeten az Anti-Ghosting tökéletesen működik, és órákon át tartó játék után sem volt vele semmilyen probléma. Kiváló kivitelezés és a mechanikus billentyűk hosszú élettartama biztosítja, hogy a Marvo KG962G hosszú évekig tartó játék során társa lesz.

Színek, színek és csak színekHa azt kérdezi, hány színes háttérvilágítása van ennek a billentyűzetnek - talán mindegyik! A billentyűzet RGB háttérvilágítása határok nélkül ismerhető felhatásaival, és személyre szabható. A FN és a megfelelő gomb kombinációival módosítható a háttérvilágítás áramlása, sebessége és színkombinációi. A Marv speciális szoftverének letöltése után végtelen beállítási lehetőségek nyílnak meg Ön előtt, és csak Önön múlik, milyen stílust választ.
60% méret, azonos minőség!
A Marvo KG962G numerikus billentyűzetének hiánya biztosan nem hátrány, sőt ellenkezőleg. Kompakt méret önmagáért beszél, és a levehető USB C kábel csak bónusz. Egy kis játék után egyáltalán nem fog hiányozni a numerikus rész, és az FN gomb használatával ezeket a funkciókat egyszerűen helyettesítheti. A billentyűk elrendezése teljesen ugyanaz maradt, csak az LCTRL és a WIN gomb között található az FN billentyű.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | mechanikus 60% |
| Kapcsolók típusa: | piros |
| Lenyomási mélység: | 3.8 ± 0.3 mm |
| Typ připojení: | USB-A, USB-C |
| Počet kláves: | 61 |
| Layout: | US |
| Anti-ghosting: | 100% |
| Vlastní MACRO: | Ano |
| Podsvícení: | Ano |
| Druh podsvícení: | RGB |
| Životnost kláves: | ? 50 millió nyomás |
| Kábel hossza: | 1.6 m (levehető) |
| Kompatibilis: | Win 7 / Win 8 / Win 10 / Win 11 |
| Szoftver: | Igen |
| Méret: | 305 x 120 x 38 mm |
| Súly: | 530 g |















