A termék leírása Marvo H8618 H8618 BK, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, 2.0, USB
| Výška | 22.8 cm |
| Šířka | 10.0 cm |
| Mélység | 19.0 cm |

Merüljön el a játékok és a zene világában a Marvo H8618 fejhallgatóval

Szeret zenét hallgatni, vagy inkább a viharos csaták híve ? És mi lenne, ha lenne egy fejhallgató mindenhez? A Marvo H8618 készen áll arra, hogy lenyűgözzön téged a komoly éjszakai csaták során, de a pihentető zenehallgatás közben is. Mély basszusok mutatják meg potenciáljukat, amikor áthaladnak a csatatéren, és a tiszta magas hangok örömet okoznak, amikor feltöltik energiáját a következő napokra. A késői órákban minden lépést hallani fog, és nem kell attól tartania, hogy az ellenség meglepi önt. A puha textilből készült fülpárnák biztosítják, hogy a fülei olyan kényelmesek legyenek, mint a pamutban, még a végtelen órákig tartó játék után is. Speciális habpárnázat sehol sem nyom, és a fülpárnákat borító textil nagyon kellemes tapintású.
Omnidirekcionális mikrofon a kiváló parancsokhoz

Online játékok során kommunikáció nélkül nem boldogulsz - az omnidirekcionális mikrofon minden szavadat rögzíti, még a nem illendőeket is. Mindannyian tudjuk, hogy néha szükséges irányítani a csapattársainkat, és nincs jobb módja ennek, mint kristálytiszta hanggal.
Tér és színek
Biztosan örömet okoz a klasszikus USB tápellátás, és a 2 méter hosszú kábel gondoskodik arról, hogy mindig elegendő hely álljon rendelkezésre. A hab a tortán a RAINBOW háttérvilágítás, amely játékos megjelenést kölcsönöz a fejhallgatónak, és az éjszakai bulik során a figyelem középpontjába kerülsz.
Specifikációk:
| Hang: | Stereo |
| Frekvenciatartomány: | 20 - 20.000 Hz |
| Hangszóró átmérője: | 50 mm |
| Impedancia: | 30? |
| Hangszóró érzékenysége: | 114 dB |
| Fülpárna anyaga: | Textil |
| Meghajtó anyaga: | Neodímium mágnes |
| Mikrofon típusa: | Mindenirányú |
| Mikrofon mérete: | 6*5 mm |
| Mikrofon érzékenysége: | -40 dB |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás kikapcsolási funkció: | Nem |
| Háttérvilágítás típusa: | RGB Szivárvány |
| Tápellátás: | USB |
| Csatlakozás: | USB 2.0 |
| Tápkábel hossza: | 2 m |
| Kompatibilis: | Windows 7 és újabb |
| Méret: | 185 x 190 x 85 mm |
| Súly: | 307 g |
| Szín: | fekete |















