A termék leírása Marvo H8326, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá
| Výška | 19.0 cm |
| Šířka | 10.7 cm |
| Mélység | 23.0 cm |

Marvo H8326 fejhallgató mikrofonnal
Merülj el a zene és a játék világában a Marvo H8326-tal. Kezdő játékos vagy haladó ügyes? Vagy csak a zenét szereted? Minden igényre itt vannak az új H8326 fejhallgatók. Természetesen a világítás közvetlenül a fülhallgatókon található, és stílusos vizuális hatást kelt. Ha játékosok vagytok, biztosan örömet szerez nektek az irányfüggetlen mikrofon, amely minden szavatokat rögzíti (még a rosszakat is). Ezenkívül a mikrofont saját igényei szerint állíthatja be, és úgy hajlíthatja meg, ahogy Önnek megfelel. A fejhallgató fejpántja tökéletesen illeszkedik a fejéhez, és hosszabb használat után sem fog sehol nyomni.

Nincs többé korlátozás - csak tér
A fejhallgató csatlakoztatása sosem volt egyszerűbb, csak csatlakoztassa az USB kábelt és 3.5 mm-es csatlakozó a számítógépéhez, és máris kezdheti a játékot. A kábel hossza 1.8 m, ami garantálja a körülötted lévő elegendő teret. A fejhallgató kompatibilis a PC-vel és más eszközökkel, amelyek támogatják az USB és 3 bemenetet.5 mm-es csatlakozó.
Specifikációk:
| Hang: | Stereo |
| Frekvenciatartomány: | 20 - 20.000 Hz |
| Hangszóró átmérője: | 40 mm |
| Impedancia: | 16 ? |
| Hangszóró érzékenysége: | 89 dB |
| Fülpárna anyaga: | PU bőr |
| Meghajtó anyaga: | Neodímium mágnes |
| Mikrofon típusa: | Mindenirányú |
| Mikrofon mérete: | 6*2.7 mm |
| Mikrofon érzékenysége: | -42 dB |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | RGB Rainbow |
| Tápellátás: | USB |
| Csatlakozás: | 2x 3.5 mm jack |
| Tápkábel hossza: | 1.8 m |
| Kompatibilis: | Windows 7 és újabb |
| Méret: | XX x XX x XX mm |
| Súly: | 262 g |
| Szín: | fekete |















