A termék leírása HP Soundbar DHS-4200, 6W, černý, 3,5 mm jack (USB), podsvícený
| Výška | 40.5 cm |
| Šířka | 9.0 cm |
| Mélység | 9.2 cm |
HP DHS-4200 fekete soundbar
Keltsd életre filmjeidet, játékaidat és zenéidet a HP DHS-4200 soundbarral.
Az elegáns és kompakt kialakítás minden helyiségbe illik, és az intuitív vezérlés a soundbar tetején található kerékkel kényelmes használatot biztosít.
Élvezze a gazdag és tiszta hangzást mély basszussal a két hangszórónak köszönhetően, amelyek összteljesítménye 6 W. Az univerzális csatlakozás USB és 3,5 mm-es jack segítségével lehetővé teszi a csatlakozást számítógéphez, laptophoz, televízióhoz, játékkonzolokhoz és más eszközökhöz.
Hangulati elemeket adhat a játék környezetéhez a színes háttérvilágítással, amely 7 különböző színnel rendelkezik.
Főbb jellemzők:
Egyszerű vezérlés: A soundbar tetején található kerék az intuitív hangerőszabályozáshoz
Univerzális csatlakozás: USB és 3,5 mm-es jack a különböző eszközökkel való kompatibilitás érdekében
Lenyűgöző hangzás: 2 hangszóró 6 W teljesítménnyel a tiszta és erőteljes hangzásért gazdag basszussal
Színes háttérvilágítás: 7 különböző szín a játékélmény fokozásához
Kompakt és könnyű: Könnyen hordozható soundbar 1,3 m hosszú kábellel
USB tápellátás: Nincs szükség külső tápegységre
A HP DHS-4200 soundbar ideális választás mindenkinek, aki szeretné javítani hangélményét. A nagyszerű funkcióknak és a megfizethető árnak köszönhetően tökéletes filmnézéshez, játékhoz és zenehallgatáshoz.
Specifikációk:
| Csatlakozás: | 3.5 mm jack (audio), USB (tápellátás) |
| Teljesítmény: | 2 x 3 W |
| Frekvenciatartomány: | 180 Hz - 20 KHz |
| Érzékenység: | 700 mV ± 50 mV |
| Impedancia: | 4 Ohm x 2 |
| Háttérvilágítás: | Szivárvány - 7 szín |
| Hangszóró mérete: | 52 mm |
| Tápellátás: | DC 5V/1A |
| Kábel hossza: | 1.3 m |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 388 x 72.6 x 74.5 mm |
| Súly: | 560 g |















