A termék leírása HP Omen 16-xf0050nc 8F003EA#BCM Notebook, R7-7840HS, 16,1", QHD, 16GB, 1TB SSD, RTX 4060, DOS, Black, 2R, Cseh billentyűzet
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R7-7840HS |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,8 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 280 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 16-xf0050nc |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16,1 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1440 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | DOS |
| Materiál notebooku | Jiné slitiny |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,44 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 6 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 259,4 |
| Šířka (mm) | 369 |
| Hloubka (mm) | 23,5 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | 10 |
Model: HP OMEN Gaming 16-xf0050nc
Vidd magaddal bárhová a 16”-os OMEN gaming laptopot.
Ugyanilyen lenyűgöző a nagy felbontású képernyő, a sima képkockasebesség és a tükröződésmentes elemek.
Operációs rendszer: Free DOS
Processzor: AMD Ryzen™ 7 7840HS (alapfrekvencia 3,8, max 5.1 GHz, 16 MB L3 cache, 8 mag, 16 szál)
Chipset: AMD integrált SoC
Memória: 16 GB DDR5-5600 MHz RAM (2 x 8 GB)
Merevlemez: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Optikai meghajtó: Optikai meghajtó nélkül
Kijelző: 40.9 cm (16.1") átlós, QHD (2560 x 1440), 240 Hz, 3 ms válaszidő, IPS, mikroél, tükröződésmentes, alacsony kék fény, 300 nit, 100% sRGB
Grafikus kártya: NVIDIA GeForce RTX 4060 GPU (8 GB GDDR6 dedikált)
Mutatóeszköz: HP Imagepad
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen, RGB
Numerikus billentyűzet: Nem
Webkamera: HP True Vision 1080p
Ujjlenyomat-olvasó: Nem
Hálózat: 10/100/1000 GbE LAN
Vezeték nélküli kommunikáció:
*Realtek Wi-Fi 6E (2x2)
*Bluetooth® 5.3 (gigabites adatátviteli sebesség támogatása)
USB:
*2x USB Type-C® 10 Gb/s adatátviteli sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
*2x SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/s jelsebességgel (1x HP Sleep and Charge)
További csatlakozók:
*1× kombinált fejhallgató/mikrofon csatlakozó
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Memóriakártya-olvasó: Nem
Akkumulátor: 6 cellás Li-ion polimer (83 Wh)
Tápellátás: 280 W Smart AC tápegység
Szín: Shadow Black
Méretek: 36,9 x 25,94 x 2,35 cm
Súly: 2,44 kg
Garancia: 2 év helyszíni + 2 év HP Absolute
A Care Pack megfelelő kompatibilitásához használja a HP portált
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Minden az AMD processzorokról itt: https://amd.atcomp.cz
Vidd magaddal bárhová a 16”-os OMEN gaming laptopot.
Ugyanilyen lenyűgöző a nagy felbontású képernyő, a sima képkockasebesség és a tükröződésmentes elemek.
Operációs rendszer: Free DOS
Processzor: AMD Ryzen™ 7 7840HS (alapfrekvencia 3,8, max 5.1 GHz, 16 MB L3 cache, 8 mag, 16 szál)
Chipset: AMD integrált SoC
Memória: 16 GB DDR5-5600 MHz RAM (2 x 8 GB)
Merevlemez: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Optikai meghajtó: Optikai meghajtó nélkül
Kijelző: 40.9 cm (16.1") átlós, QHD (2560 x 1440), 240 Hz, 3 ms válaszidő, IPS, mikroél, tükröződésmentes, alacsony kék fény, 300 nit, 100% sRGB
Grafikus kártya: NVIDIA GeForce RTX 4060 GPU (8 GB GDDR6 dedikált)
Mutatóeszköz: HP Imagepad
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen, RGB
Numerikus billentyűzet: Nem
Webkamera: HP True Vision 1080p
Ujjlenyomat-olvasó: Nem
Hálózat: 10/100/1000 GbE LAN
Vezeték nélküli kommunikáció:
*Realtek Wi-Fi 6E (2x2)
*Bluetooth® 5.3 (gigabites adatátviteli sebesség támogatása)
USB:
*2x USB Type-C® 10 Gb/s adatátviteli sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
*2x SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/s jelsebességgel (1x HP Sleep and Charge)
További csatlakozók:
*1× kombinált fejhallgató/mikrofon csatlakozó
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Memóriakártya-olvasó: Nem
Akkumulátor: 6 cellás Li-ion polimer (83 Wh)
Tápellátás: 280 W Smart AC tápegység
Szín: Shadow Black
Méretek: 36,9 x 25,94 x 2,35 cm
Súly: 2,44 kg
Garancia: 2 év helyszíni + 2 év HP Absolute
A Care Pack megfelelő kompatibilitásához használja a HP portált
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Minden az AMD processzorokról itt: https://amd.atcomp.cz















