A termék leírása HP EliteBook 8 Flip G1i AD4R9ET#BCM Notebook, U5-225U, 13,3", WUXGA, T, 32GB, 512GB, 4C-iGPU, W11P, Silver, 3R On-Site, Cseh billentyűzet
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U5-225U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,5 |
| Počet jader | 12 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | Flip G1i |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 13,3 |
| Displej - velikost | 13" - 13,3" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 7500 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,39 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R On-Site |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 216,1 |
| Šířka (mm) | 301,8 |
| Hloubka (mm) | 11,8-15,4 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 12 |
HP EliteBook 8 Flip G1i 13"
* TCO tanúsítvány
* Copilot billentyű
Operációs rendszer: Windows 11 Pro
Processzor: Intel Core Ultra 5 225U (12 mag - 2P + 8E + 2LPE, 14 szál, P-core 1,5/4,8 GHz, E-core 1,3/3,8 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (12 TOPS)
Memória: 32GB LPDDR5x-7500 MT/s (integrált)
Slotok száma (összesen/szabad): nincs slot (0/0)
Merevlemez: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2
Optikai meghajtó: nem
Kártyaolvasó: nem
Kijelző: 33,8 cm (13,3”) érintőképernyős IPS WUXGA (1920x1200) felbontással, tükröződésmentes bevonattal, 400 nit fényerővel és 100% sRGB
Grafikus kártya: Intel Graphics 4-Cores iGPU
Audio: Poly Studio, két sztereó hangszóró külön erősítőkkel; beépített mikrofonok
Webkamera: infravörös 720p HD
Mutatóeszköz: Clickpad többérintéses gesztusok támogatásával
Háttérvilágítású billentyűzet: igen
Numerikus billentyűzet: nem
Ujjlenyomat-olvasó: igen
Chipkártya-olvasó: igen
Hálózat: nem
Vezeték nélküli kommunikáció: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 és Bluetooth® 5.4)
USB portok:
* 2× Thunderbolt™ 4 USB-C® interfésszel, 40 Gbit/s adatátviteli sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-A 5 Gb/s jeltovábbítási sebességgel (tápellátással)
* 1× USB-C® 10 Gbit/s jeltovábbítási sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Egyéb:
* 1× HDMI 2.1
* 1× sztereó fejhallgató/mikrofon csatlakozó
* 1× biztonsági zárhely
* 1× chipkártya olvasó
Akkumulátor: 3 cellás lítium-ion polimer HP hosszú élettartamú, 62Wh
Tápellátás: 65W USB-C™ adapter
Szín: gleccser ezüst
Méretek: 301,8×216,1×11,8-15,4mm
Súly: 1,39kg
Garancia: 3 év helyszíni
* TCO tanúsítvány
* Copilot billentyű
Operációs rendszer: Windows 11 Pro
Processzor: Intel Core Ultra 5 225U (12 mag - 2P + 8E + 2LPE, 14 szál, P-core 1,5/4,8 GHz, E-core 1,3/3,8 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (12 TOPS)
Memória: 32GB LPDDR5x-7500 MT/s (integrált)
Slotok száma (összesen/szabad): nincs slot (0/0)
Merevlemez: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2
Optikai meghajtó: nem
Kártyaolvasó: nem
Kijelző: 33,8 cm (13,3”) érintőképernyős IPS WUXGA (1920x1200) felbontással, tükröződésmentes bevonattal, 400 nit fényerővel és 100% sRGB
Grafikus kártya: Intel Graphics 4-Cores iGPU
Audio: Poly Studio, két sztereó hangszóró külön erősítőkkel; beépített mikrofonok
Webkamera: infravörös 720p HD
Mutatóeszköz: Clickpad többérintéses gesztusok támogatásával
Háttérvilágítású billentyűzet: igen
Numerikus billentyűzet: nem
Ujjlenyomat-olvasó: igen
Chipkártya-olvasó: igen
Hálózat: nem
Vezeték nélküli kommunikáció: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 és Bluetooth® 5.4)
USB portok:
* 2× Thunderbolt™ 4 USB-C® interfésszel, 40 Gbit/s adatátviteli sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-A 5 Gb/s jeltovábbítási sebességgel (tápellátással)
* 1× USB-C® 10 Gbit/s jeltovábbítási sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Egyéb:
* 1× HDMI 2.1
* 1× sztereó fejhallgató/mikrofon csatlakozó
* 1× biztonsági zárhely
* 1× chipkártya olvasó
Akkumulátor: 3 cellás lítium-ion polimer HP hosszú élettartamú, 62Wh
Tápellátás: 65W USB-C™ adapter
Szín: gleccser ezüst
Méretek: 301,8×216,1×11,8-15,4mm
Súly: 1,39kg
Garancia: 3 év helyszíni























