A termék leírása GX GAMING GX-Pad 260S RGB 31250018400, textil, černá, 260x240mm, 3mm, Genius
| Výška | 31.0 cm |
| Šířka | 7.5 cm |
| Mélység | 7.0 cm |
Genius GX GAMING GX-Pad 260S RGB
Designos gamer egérpad sima textil felülettel. Állítható RGB LED háttérvilágítás különlegessé és teljessé teszi az egész játékos összeállításának dizájnját. A 10 háttérvilágítási mód közül egyszerűen választhat az érintésvezérlő segítségével.
Alapvető specifikációk:
| Kompatibilitás: | optikai és lézeres egerek |
| Méret: | 260 x 240 x 3 mm |
| Súly: | 138 g |
| Kábel hossza: | 1.8 m |
| Szín: | fekete |















