A termék leírása Genius Smart KM-8200 COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, CZ/SK, klasická, černo-šedá
| Výška | 52.5 cm |
| Šířka | 14.0 cm |
| Mélység | 4.5 cm |
Genius Smart KM-8200 Dual Color
Egér specifikációk:
Minőségi szett billentyűzet és egér, amely lefedi az összes alapvető irodai igényét. A billentyűzet számos programozható funkcióbillentyűvel rendelkezik, amelyeket zenei lejátszó, közösségi hálózatok vagy irodai programok könnyebb kezelésére lehet használni. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows rendszerben. Az egér optikai érzékelővel van felszerelve, amelynek felbontása 1200 DPI, ami sima és pontos irányítást biztosít.
Billentyűzet specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | 1x 2.4 GHz (USB adapter) |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | fekete-szürke |
| Tápellátás | 1× AAA elem (a csomag tartalmazza) |
| Kompatibilis: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Méret: | 446,4 × 133,31 × 23,25 mm |
| Súly: | 422 g |
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Felbontás: | 1200 Dpi |
| Tápellátás: | 1x AA elem (a csomag tartalmazza) |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 97 × 55 × 35 mm |
| Súly: | 54,5 g |















