A termék leírása Genius Smart KM-200 Copilot, sada klávesnice s drátovou optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá
| Výška | 54.0 cm |
| Šířka | 21.0 cm |
| Mélység | 4.5 cm |
Genius Smart KM-200 CZ+SK Copilot
Billentyűzet specifikációk
Egér specifikációk:
Minőségi billentyűzet és egér készlet, amely lefedi az összes alapvető irodai igényét. A billentyűzet számos programozható funkcióbillentyűvel rendelkezik, amelyeket a zenelejátszó, a közösségi hálózatok vagy az irodai programok könnyebb vezérlésére lehet használni, valamint egy billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows rendszerben. Az egér optikai érzékelővel van felszerelve, amelynek felbontása 1000 DPI, ami sima és pontos irányítást biztosít.
| Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 449.92 x 178.56 x 25.19 mm |
| Súly: | 510.5 g |
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Felbontás: | 1000 Dpi |
| Interfész: | USB |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 122 x 66 x 39 mm |
| Súly: | 119.5 g |















