A termék leírása Genius Smart KB-100 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
| Výška | 45.5 cm |
| Šířka | 16.7 cm |
| Mélység | 3.0 cm |
Genius Smart KB-100
A vezetékes billentyűzet egyedi SmartGenius alkalmazással rendelkezik, amelyen keresztül billentyűparancsokat programozhat a leggyakrabban használt tevékenységekhez és alkalmazásokhoz, mint például a hangerő csökkentése vagy növelése, illetve az internetböngésző gyors indítása. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows rendszerben. A billentyűzet vízálló, és a számítógéphez való csatlakozás USB porton keresztül valósul meg.
A SmartGenius billentyűzetkezelő és egyéni beállító szoftvert ITT találja.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Billentyűk típusa: | klasszikus |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 440.51 x 139.67 x 20.07 mm |
| Szín: | fekete |
| Súly: | 450 g |















