A termék leírása Genius SlimStar C126 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá, nízkoprofilová
| Výška | 52.0 cm |
| Šířka | 14.0 cm |
| Mélység | 4.5 cm |
Genius SlimStar C126 Copilot
Billentyűzet specifikációk
Egér specifikációk:
Minőségi billentyűzet és egér készlet, amely minden alapvető irodai igényét kielégíti. A csendes, alacsony profilú billentyűk hatékony és kényelmes gépelést biztosítanak. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows 11 rendszerben. Előnyként szolgálnak a multimédiás billentyűk is, amelyekkel elnémítható a hang, beállítható a hangerő vagy szüneteltethető a lejátszás. Az egér optikai érzékelővel van felszerelve, amelynek érzékelő felbontása 1200 DPI, ami sima és pontos irányítást biztosít.
| Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Billentyűk típusa: | chiclet |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Súly: | 416 g |
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Felbontás: | 1200 Dpi |
| Interfész: | USB |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 105 x 60 x 37 mm |
| Súly: | 85 g |















