A termék leírása Genius Slimstar 230 II COPILOT, klávesnice CZ/SK, multimediální, slim typ drátová (USB), černá
| Výška | 45.5 cm |
| Šířka | 16.0 cm |
| Mélység | 3.5 cm |
Genius Slimstar 230 II
A klasszikus vezetékes billentyűzetet úgy tervezték, hogy maximális kényelmet nyújtson a felhasználónak a mindennapi munka során. Ergonomikus dőlésszög a chiclet típusú billentyűkkel együtt lehetővé teszi a hatékony és kényelmes írást. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívásához a Windows rendszerben. A számítógéphez való csatlakozás USB porton keresztül valósul meg.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűk típusa | Chiclet |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Szín: | Fekete |
| Kábel hossza: | 1.4 m |
| Méret: | 440 x 141.3 x 30 mm |
| Súly: | 477 g |















