A termék leírása Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
| Výška | 44.7 cm |
| Šířka | 14.0 cm |
| Mélység | 3.0 cm |
Genius Slimstar 126
Elegáns vezetékes billentyűzet fekete kivitelben, vékony profillal és kényelmes enyhe dőlésszöggel rendelkezik.
Ezáltal maximális kényelmet biztosít a felhasználónak a mindennapi munka során. Előnyként szolgálnak a multimédiás billentyűk is, mint például a hang némítása, e-mail megnyitása stb. Fel van szerelve egy különálló billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívásához a Windows rendszerben. A számítógéphez való csatlakozás USB porton keresztül valósul meg.Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűk típusa | Chiclet |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Szín: | Fekete |
| Kábel hossza: | 1.4 m |
| Méret: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Súly: | 416 g |















