A termék leírása Genius RGB podsvícený stojan na sluchátka GX-UH100 31250017400, 2x USB-A 2x USB-C HUB, černý
| Výška | 24.3 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Mélység | 24.3 cm |
Genius GX-UH100 fejhallgató állvány
Praktikus állvány gaming headset és okostelefon számára.
Rendelkezik egy USB hubbal, amely két USB-A és két USB-C porttal van ellátva további perifériák csatlakoztatásához. Biztosan örömet okoz a stílusos RGB háttérvilágítás 8 színes móddal.Alapvető specifikációk:
| Csatlakozók: | 2x USB-A, 2x USB-C |
| Háttérvilágítás: | RGB |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Szín: | fekete |
| Interfész: | USB 2.0 |
| Méret: | 255 × 163 × 143 mm |
| Súly:: | 333 g |
| OS: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |















