A termék leírása Genius reproduktory SW-2.1 300 ver.II, 2.1, 10W, černé
| Výška | 30.0 cm |
| Šířka | 22.5 cm |
| Mélység | 17.6 cm |
Genius SW-2.1 300 Ver. II
Multimédiás hangszórórendszer 2-es konfigurációban.1 összteljesítménnyel 10 W. A 3"-os mélysugárzó tökéletesen mély basszust kínál, és a két 2,5"-os műholdas hangszóró biztosítja a magas vokálokat. Örömet okoz a hangerőszabályozás, a fejhallgató kimenet és a mikrofon bemenet a megvilágított vezérlőmodulon.
A csomag tartalmaz egy 3,5 mm-es jack kábelt.
Alapvető specifikációk
| Teljesítmény összesen: | 10 W |
| Frekvenciatartomány: | 200 Hz - 18 000 Hz |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályozás: | Igen |
| Kimenet: | 1 x fejhallgató kimenet |
| Bemenet: | 1 x mikrofon bemenet |
| Méret - mélynyomó: | 180 x 157 x 122 mm |
| Méret - műholdak: | 111 x 82 x 68 mm |
| Tápkábel hossza: | 1.5 m |
| Teljes tömeg: | 1.471 kg |
| Szín: | fekete |
| Konfiguráció: | 2.1 |















