A termék leírása Genius reproduktory SW-2.1 1850BT 31730050401, 2.1, 50W, černé, RCA vstup, Bluetooth 5.3
| Výška | 29.7 cm |
| Šířka | 29.7 cm |
| Mélység | 43.0 cm |
Genius SW-2.1 1850BT
Multimédiás hangszórórendszer 2 konfigurációban.1 összteljesítménnyel 50 W. A 6,5"-os mélynyomó tökéletes mély basszust kínál, és a két 3"-os műholdas hangszóró biztosítja a magas vokálokat. A hangszórók vezérlése távirányítóval lehetséges. A csatlakozás lehetséges vezetékesen RCA csatlakozókon keresztül, optikai audio bemeneten, vagy vezeték nélkül Bluetooth 5 segítségével.3.
A csomag tartalmaz egy tápkábelt, egy audiokábelt (RCA-ról 3,5 mm-es jack-re) és egy távirányítót elemekkel együtt.
| Teljesítmény összesen: | 50 W (RMS) |
| Műholdak teljesítménye: | 2x 12.5 W |
| Subwoofer teljesítménye: | 25 W |
| Frekvenciatartomány: | 40 Hz - 20.000 Hz |
| Távirányító | Igen |
| Hangerő szabályozás: | Igen |
| Kimenet: | 1 x RCA audio kimenet |
| Bemenet: | Bluetooth 5.3, 1 x RCA audio bemenet, 1 x optikai SPDI/F bemenet |
| Műhold mérete: | 208 x 98 x 98 mm |
| Mélysugárzó mérete: | 270 x 252 x 252 mm |
| Anyag: | Fa/Műanyag |
| Mélysugárzó súlya: | 3300 g |
| Műhold súlya: | 850 g |
| Vezérlés súlya: | 50 g |
| Teljes súly: | 4.2 kg |
| Szín: | Fekete |
| Konfiguráció: | 2.1 |















