A termék leírása Genius reproduktory SP-U125 31730042402, 2.0, 3W, modré, regulace hlasitosti, 3,5 mm jack (USB), 150Hz-20kHz
| Výška | 16.8 cm |
| Šířka | 10.0 cm |
| Mélység | 13.5 cm |
Genius SP-U125 hangszórók
Multimédiás hangszórók 2-es konfigurációban.0 teljes teljesítménnyel 3 W minőségi és torzításmentes sztereó hangzást biztosítanak. A hangerőszabályzó közvetlenül az egyik hangszórón található. Csatlakozás számítógéphez, laptophoz, TV-hez vagy okostelefonhoz egyszerűen megvalósítható 3,5 mm-es csatlakozón keresztül. Oldalán található egy fejhallgató kimenet is. A tápellátást USB port biztosítja.
Alapvető specifikációk
| Teljesítmény összesen: | 3 W |
| Műholdak teljesítménye: | 1.5 W |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Frekvenciatartomány: | 150 Hz - 20 000 Hz |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályozás: | Igen |
| Tápellátás: | USB |
| Kimenet: | 1 x fejhallgató kimenet |
| Bemenet: | 1 x AUX |
| Méret: | 124 x 106 x 80 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Teljes súly: | 0,424 kg |
| Szín: | fekete-kék |
| Konfiguráció: | 2.0 |















