A termék leírása Genius reproduktory SP-HF800BT, 2.0, 20W, černo-hnědé, Bluetooth 5.3
| Výška | 26.8 cm |
| Šířka | 16.5 cm |
| Mélység | 26.2 cm |
Genius SP-HF800BT
Hangszórókészlet 2-es konfigurációban.0 összteljesítménnyel 20 W. Fából készültek a legjobb hangzás elérése érdekében, teljes basszussal és tiszta magas hangokkal. Csatlakozás számítógéphez, laptophoz vagy okostelefonhoz egyszerűen megvalósítható vezetékesen az audio bemeneten keresztül, vagy vezeték nélkül Bluetooth segítségével. Fejhallgató kimenet és USB bemenet is rendelkezésre áll. A hangerő- és hangszínszabályzók közvetlenül a hangszórón találhatók.
A csomag tartalmaz egy 3,5 mm-es audiokábelt, amely lehetővé teszi a legtöbb elektronikus eszköz, például táblagépek, okostelefonok, laptopok, számítógépek, Mp3 lejátszók stb. egyszerű csatlakoztatását.
A csomag tartalma egy audio kábel (RCA-ról 3,5 mm-es audio jack-re).
Alapvető specifikációk
| Teljesítmény összesen: | 20 W |
| Frekvenciatartomány: | 80 Hz - 20 000 Hz |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályozás: | Igen |
| Kimenet: | 1 x fejhallgató kimenet |
| Bemenet: | RCA, USB, Bluetooth 5.3 |
| Méret: | 222 x 132.5 x 94 mm |
| Anyag: | Fa / műanyag |
| Teljes súly: | 1.915 kg |
| Szín: | fekete - barna |
| Konfiguráció: | 2.0 |















