A termék leírása Genius reproduktory SP-HF385BT 31730046400, 2.0, 4W, černé, regulace hlasitosti, BT, dřevěné, 3,5 mm jack/ bluetooth, 150Hz-20kHz
| Výška | 23.5 cm |
| Šířka | 11.0 cm |
| Mélység | 15.5 cm |
Genius SP-HF385BT hangszórók
Egyszerű csatlakozás Bluetooth-on vagy 3.A 5 mm-es jack csatlakozó és a fa megmunkálás kombinációja előnyt biztosít ezeknek a hangszóróknak a versenytársakkal szemben. Sztereó konfiguráció 2.0 összteljesítménnyel 4W minőségi és torzításmentes hangzást biztosít, a hangerő pedig a kábelen szabályozható. A tápellátást USB port biztosítja.
Alapvető specifikációk
| Teljesítmény összesen: | 4 W |
| Műholdak teljesítménye: | 2 x 2 W |
| Érzékenység: | 75 dB |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Frekvenciatartomány: | 150 Hz - 20.000 Hz |
| Bluetooth | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Hangerő szabályozás: | Igen |
| Basszus szabályozás: | Nem |
| Csatlakozás: | 1 x AUX / Bluetooth |
| Műhold mérete: | 142.3 x 102.8 x 99.8 mm |
| Teljes méret: | 205 x 284.6 x 199.6 mm |
| Anyag: | Fa |
| A műholdak kábelhossza | cm |
| A tápkábel hossza | cm |
| A műhold súlya: | 0.354 kg |
| Teljes súly: | 0.707 kg |
| Szín: | Fekete |
| Konfiguráció: | 2.0 |















