Genius SP-HF1200B hangszórók
Fa hangszórókészlet 2.0 teljes 36W teljesítménnyel a legjobb hangzást nyújtja, telt basszusokkal és tiszta magas hangokkal. Csatlakozás különböző eszközökhöz, mint például számítógép, laptop vagy okostelefon, egyszerűen megvalósítható a 3.5 mm-es jack csatlakozó. A hangszórók elején található a fejhallgató kimenet, a hangerő- és basszusszabályzó.
A csomag tartalmaz egy RCA-3,5 mm-es jack kábelt és egy USB-C-3,5 mm-es jack kábelt.
Alapvető specifikációk
| Teljesítmény összesen: | 36 W |
| Műholdak teljesítménye: | 2x 18 W |
| Érzékenység: | 75 dB |
| Frekvenciatartomány: | 40 Hz - 20.000 Hz |
Távirányító
| Nem |
| Hangerő szabályozás: | Igen |
| Basszus szabályozás: | Igen |
| Kimenet: | 1 x fejhallgató kimenet |
| Bemenet: | 1 x AUX |
| Műhold mérete: | 155 x 270 x 148.5 mm |
| Teljes méret: | 310 x 540 x 297 mm |
| Anyag: | Fa |
A műholdak kábelhossza
| cm |
Tápkábel hossza
| cm |
| A műhold súlya: | 1.823 kg |
| Teljes tömeg: | 3.646 kg |
| Szín: | Barna / Fekete |
| Konfiguráció: | 2.0 |