A termék leírása Genius reproduktor SP-915BT, 1.0, 5W, modrý, COPILOT
| Výška | 12.5 cm |
| Šířka | 9.8 cm |
| Mélység | 9.8 cm |
Genius SP-915BT
Kompakt vezeték nélküli hangszóró 5 W teljesítménnyel, színes LED háttérvilágítással és könnyű hordozhatóságot biztosító pánttal. A zenét vezeték nélkül lehet lejátszani Bluetooth technológiával. Beépített akkumulátor 1200 mAh kapacitással akár 6 órás üzemidőt biztosít. A töltés egyszerű a USB-C portnak köszönhetően. Örömet okoz a beépített mikrofon is, amely kényelmes kihangosított hívásokat vagy a Microsoft Copilot mesterséges intelligenciával való kommunikációt tesz lehetővé.
A csomag tartalmaz egy USB-C töltőkábelt.
Alapvető specifikációk:
| Típus: | 1.0, mono |
| Teljesítmény: | 5 W |
| Frekvenciatartomány: | 180 - 15.000 Hz |
| Meghajtó mérete: | 1?2" |
| Bluetooth verzió: | 5.3 |
| Hatótávolság: | 10 m |
| Háttérvilágítás: | Igen - LED |
| Interfész: | Bluetooth 5.3 / USB-C (töltés) |
| Akkumulátor kapacitása: | 1200 mAh / 3.7 V |
| Akkumulátor élettartama: | 6 óra |
| Töltési idő: | 2.5 h |
| Beépített FM rádió: | Nem |
| Micro-SD memóriakártya támogatás: | Nem |
| Anyag: | műanyag |
| Szín: | kék |
| Méret: | 113.5 x 93.1 x 91.5 mm |
| Súly: | 319 g |















