A termék leírása Genius NumPad 1000 COPILOT, numerická klávesnice bezdrátová, černá
| Výška | 20.0 cm |
| Šířka | 9.5 cm |
| Mélység | 2.8 cm |
Genius NumPad 1000
Külső vezeték nélküli numerikus billentyűzet a számadatok gyors és kényelmes beviteléhez PC-be vagy laptopba. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows rendszerben. A csatlakozás vezeték nélkül valósul meg mini USB vevőn és 2,4 GHz-es technológián keresztül.
| Billentyűzet típusa: | membrános numerikus |
| Csatlakozás típusa: | 2.4 GHz (USB adapter) |
| Billentyűk száma: | 21 |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Tápellátás: | 2x AAA elem (a csomag tartalmazza) |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilis: | Windows |
| Méret: | 100 x 89 x 18,3 mm |
| Súly: | 120 g |















