A termék leírása Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá
| Výška | 53.0 cm |
| Šířka | 14.5 cm |
| Mélység | 4.2 cm |
Genius KM-8206S
Egy minőségi billentyűzet és egér készlet minden alapvető irodai igényét kielégíti. Teljes méretű billentyűzet kevesebb zajt biztosít gépelés közben a továbbfejlesztett szerkezetnek és a kellemes billentyűknek köszönhetően. Csendes egér optikai érzékelővel van felszerelve, amelynek felbontása 1200 DPI, ami sima és pontos vezérlést biztosít. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívásához a Windows rendszerben. További funkciók közé tartoznak a gyorsan használható gombok, akkumulátor lemerülésének jelzője és a könnyű indítás telepítés nélkül. A csatlakozás vezeték nélkül valósul meg egy miniatűr USB vevőn és a 2,4 GHz-es frekvencián keresztül.
Billentyűzet specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozási típus: | 2.4 GHz (USB adapter) |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | fekete |
| Tápellátás: | 2 x AAA elem (a csomag tartalmazza) |
| Méret: | 435.7 x 140.2 x 23.3 mm |
| Súly: | 480 g |
Egér specifikációk:
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Felbontás: | 1200 Dpi |
| Tápellátás: | 1 x AA elem (a csomag tartalmazza) |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 100 x 62.8 x 39.8 mm |
| Súly: | 58 g |















