Genius KM-8101Minőségi vezeték nélküli szett billentyűzet és egér, amely lefedi az összes alapvető irodai igényét. A billentyűzet alacsony profilú billentyűkkel rendelkezik a csendes és hatékony íráshoz. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows rendszerben. Az egér optikai érzékelővel van felszerelve, amelynek felbontása 1000 DPI, ami sima és pontos irányítást biztosít.
Billentyűzet specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | 2.4 GHz (USB adapter) |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | fekete |
| Tápellátás: | 1× AAA (a csomag tartalmazza) |
| Méret: | 440,51 × 139,7 × 27,1 mm |
| Súly: | 403 g |
Egér specifikációk: | Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Felbontás: | 1000 Dpi |
| Tápellátás: | 1 x AA elem (a csomag tartalmazza)
|
| Szín: | fekete |
| Méret: | 97 × 55 × 35 mm |
| Súly: | 54,5 g |