A termék leírása Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
| Výška | 54.0 cm |
| Šířka | 4.3 cm |
| Mélység | 18.5 cm |
Genius KM-160
Billentyűzet specifikációk
Egér specifikációk:
Minőségi billentyűzet és egér készlet, amely lefedi az összes alapvető irodai igényét. A billentyűzet vízálló, így munka közben is élvezheti a frissítő italt anélkül, hogy balesettől kellene tartania. Fel van szerelve egy különálló billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívásához a Windows rendszerben. Az egér optikai érzékelője 1000 DPI felbontással rendelkezik, amely sima és pontos irányítást biztosít.
| Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 460 x 157.5 x 27 mm |
| Súly: | 570 g |
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Felbontás: | 1000 Dpi |
| Interfész: | USB |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 100 x 58 x 37.8 mm |
| Súly: | 85 g |















