Genius KM-100SEMinőségi szett billentyűzet és egér, amely lefedi az összes alapvető irodai igényét. A billentyűzet rendelkezik egy billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows rendszerben, valamint számos programozható funkcióbillentyűvel, amelyeket a zenelejátszó, a közösségi hálózatok vagy az irodai programok könnyebb kezelésére lehet használni. A billentyűzet folyadékálló, így váratlan baleset esetén is működőképes marad. Az egér optikai érzékelővel van felszerelve, amelynek felbontása 1200 DPI, ami sima és pontos irányítást biztosít.
Billentyűzet specifikációk | Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 440,51 × 139,67 × 20,07 mm |
| Súly: | 443 g |
Egér specifikációk: | Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Felbontás: | 1200 Dpi |
| Interfész: | USB
|
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 105 × 60 × 37 mm |
| Súly: | 85 g |