A termék leírása Genius KB-7200 COPILOT, klávesnice CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá
| Výška | 44.8 cm |
| Šířka | 17.5 cm |
| Mélység | 2.9 cm |
Genius KB-7200
A vezeték nélküli billentyűzetet úgy tervezték, hogy a felhasználónak maximális kényelmet biztosítson a mindennapi munka során. Ergonomikus dőlésszög a chiclet típusú billentyűkkel együtt hatékony és kényelmes gépelést tesz lehetővé. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows 11 rendszerben. A csatlakozás 2,4 GHz technológián és egy miniatűr USB vevőn keresztül valósul meg. Az áramellátást két AAA elem biztosítja, amelyek a csomag részét képezik.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | 2,4 GHz (mini USB adapter) |
| Billentyűk típusa: | chiclet |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Tápellátás: | 2 x AAA (a csomag része) |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 435.7 × 140.2 × 23.3 mm |
| Súly: | 480 g |















