A termék leírása Genius KB-118 II, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (PS/2), černá
| Výška | 47.7 cm |
| Šířka | 19.0 cm |
| Mélység | 3.0 cm |
Genius KB-118 II PS/2
A klasszikus vezetékes billentyűzet fekete kivitelben mindennapi munkára készült, és úgy lett tervezve, hogy a felhasználónak maximális kényelmet nyújtson. Alacsony profilú billentyűkkel és csuklótámasszal van felszerelve. A billentyűzet folyadékálló, és a számítógéphez való csatlakozás PS/2 porton keresztül történik.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | PS/2 |
| Multimédiás billentyűk: | nem |
| Billentyűk típusa | alacsony profilú |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 461,5 × 167,45 × 26 mm |
| Súly: | 479 g |















