A termék leírása Genius KB-118 II COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
| Výška | 47.7 cm |
| Šířka | 19.2 cm |
| Mélység | 3.0 cm |
Genius KB-118 II
Klasszikus vezetékes billentyűzet fekete kivitelben, amely mindennapi munkára készült, és úgy lett tervezve, hogy maximális kényelmet nyújtson a felhasználónak. Alacsony profilú billentyűkkel, csuklótámasszal és külön billentyűvel van felszerelve a Windows rendszerben található Microsoft Copilot AI asszisztens előhívásához. A billentyűzet folyadékálló, és a számítógéphez való csatlakozás USB porton keresztül történik.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | nem |
| Billentyűk típusa | alacsony profilú |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 461,5 × 167,45 × 26 mm |
| Súly: | 479 g |















